Kto potrzebuje uczyć się emisji głosu?

Bez względu na to, ile mamy lat, a także jaki zawód wykonujemy, praca głosem jest naszą codziennością. Często to właśnie nasza mowa decyduje o tym, jak postrzegą nas inne osoby, dlatego warto nad nią pracować. Wydawać by się mogło, że tego typu zajęcia i ćwiczenia są potrzebne przede wszystkim osobom pracującym w mediach, politykom czy też ludziom zajmującym się wystąpieniami publicznymi. Nie jest to prawdą, ponieważ każdemu z nas zdarza się poznawać zupełnie nowe osoby, rozmawiać z szefem o podwyżce czy też załatwiać formalności w urzędach. To, w jaki sposób będą postrzegać nas inni (a nasz głos ma na to ogromny wpływ) decyduje o tym czy osiągniemy swoje cele, czy jednak okażemy się zbyt mało przekonujący.

Co oferuję?

W ramach prowadzonych działań oferuję kurs z emisji głosu. Może być on prowadzony zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Oprócz tego proponuję także szkolenia zamknięte przeznaczone na przykład dla pracowników konkretnej firmy. Zajęcia prowadzone są dynamicznie i są nastawione na rozwój każdego z uczestników, choć oczywiście nie brakuje w nich miejsca na żarty oraz przyjacielską atmosferę. Podczas szkoleń uczę między innymi higieny głosu oraz dykcji, która jest kluczem do poprawnego i wyraźnego wysławiania się. Na każde z zajęć przygotowuję specjalnie opracowane materiały, jak na przykład wierszyki łamiące język. Sprawia to, że każde ze spotkań dostarcza niezmierzoną dawkę uśmiechu, pozytywnej energii czy nawet zdrowej rywalizacji, która pozwala na szybkie rozwijanie swoich umiejętności.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Zapraszam do zapoznania się z całością oferty szkoleń oraz do wybrania najodpowiedniejszego rozwiązania. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne zajęcia z osobami w różnym wieku sprawiły, że zdobyłam niezbędne doświadczenie, a także rozwinęłam swoje umiejętności. Dzięki temu jestem w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających uczestników kursu. Oferuję zajęcia prowadzone nie tylko w Lublinie, ale na specjalne życzenie grupy miejsce szkolenia może zostać ustalone indywidualnie.