Opinie Klientów

Poznaj opinie uczestników warsztatów emisji głosu Daj sobie głos!

 

 

Agnieszka, Beata, Karolina, Wojtek

Zespół Centrum e-Learningu AGH

 

Kasia potrafiła wydobyć z naszych głosów prawdziwe ich brzmienie – bez niepotrzebnych napięć i blokad. Trening mięśni twarzy, oddychanie całym ciałem, mocna postawa to tylko wierzchołek tego, o czym uczyliśmy się podczas warsztatów. Z pomocą prostych ćwiczeń uwolniła skutecznie nasze głosy, o czym przekonaliśmy się już trzeciego dnia spotkania podczas etiud. A wszystko to w luźnej i przyjaznej atmosferze. Po zajęciach został nam bank praktycznych ćwiczeń, których stosowanie gwarantuje nam świetny głos podczas wystąpień, szkoleń i webinarów.

Warsztaty z Kasią polecamy każdemu, kto na co dzień pracuje z głosem i chciałby aby mówiło mu się łatwiej i przyjemniej.

Adam Sowa

Klub Coacha Lublin

 

Kasia poprowadziła dla nas super warsztat przekazując dużo wartości merytorycznej, zachowując przy tym dobra atmosferę i zabawę , pozostawiła niedosyt współpracy. Kasia to miła osoba o elokwentnym usposobieniu. Polecamy Ją jako trenera.

Kamila Krzeszowiec

 

Duża wiedza z zakresu emisji głosu, indywidualne podejście do każdej osoby oraz ciekawy i różnorodny wachlarz ćwiczeń sprawiają, że spotkania z Kasią Kazańską stają się bardziej przygodą z emisją głosu niż ciężką nad nią pracą. Posiadana przez Kasię praktyka i głęboka znajomość psychologii dodatkowo wspomagają proces rozwoju. Pozostaje czerpać i ćwiczyć, oraz cieszyć się własnymi postępami.

 

Jacek Dębowczyk

 

Kurs uświadomił mi, że głos wydajemy nie gardłem, ale niemal całym
naszym ciałem. Zaskakujące było również to, że praca nad głosem zaczyna
się w milczeniu. W trakcie kursu poznaliśmy mnóstwo cennych ćwiczeń, z
których wiele regularnie stosuję. Dzięki ogromnej wiedzy prowadzącej
oraz świetnemu podejściu do uczestników, kurs stanowił dla mnie ogromną
inspirację i impuls do dalszego działania.

 

Magdalena Wasiluk

 

Świetne doświadczenie i bardzo przydatna wiedza. Możliwości uspokojenia i wyciszenia oddechem okazały się dla mnie bezcenne. A praca z rezonatorami poza właściwościami wyciszającymi okazała się mega przyjemna. Można nauczyć się kontaktu z własnym ciałem i odblokować wiele emocji) Zwłaszcza dla wszystkich zabieganych i zestresowanych. Szczerze polecam!

Maciej Starko

 

Jeśli to czytasz to śmiało mogę powiedzieć, że dobrze trafiłaś/eś. Miałem przyjemność wziąć udział w szkoleniu prowadzonym przez Kasię. Spotkałem się na nim z profesjonalnym podejściem do grupy jak i do każdego z osobna. Nabrałem pewności co do swojego głosu i zyskałem świadomość jego możliwości. Polecam z całego serca!

Dominik Wesołowski

Cześć nazywam się Dominik Wesołowski i chciałem powiedzieć parę słów na temat warsztatów emisji głosu “Daj sobie głos !”.

W trakcie kursu mogłem dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat swojego głosu. Co jest odpowiedzialne za mój głos, aby mógł mówić dobrze i aby też inny mój głos odbierali pozytywnie. Na warsztatach było sporo ćwiczeń aktywizujących narządy mowy, jak również praca z przeponą. Najbardziej podobały mi się ćwiczenie relaksacyjno oddechowe, pomagały pozbyć się napięć po całym dniu pracy.

Jeżeli chcesz poznać swój głos a także popracować nad nim to te warsztaty są dla ciebie. Ja osobiście uświadomiłem sobie, że za mój głos odpowiedzialny jest nie tylko aparat mowy ale całe ciało, które właściwie traktowane “z miłością” daje piękny głos.

Pani Katarzyna jest przesympatyczną osobą -profesjonalistką, a na zajęciach jest bardzo miła wręcz rodzinna atmosfera. Masz problem ze swoim głosem, pracujesz głosem a może nawet go nie lubisz, to te warsztaty są dla ciebie. Ja po odbyciu takiego kursu polubiłem swój głos, teraz wiem też jakie stosować ćwiczenia aby mój głos brzmiał pewniej. Serdecznie zapraszam warto zainwestować w siebie.