WIOSENNA ROZGRZEWKA GŁOSU
WEBINAR PLUS

To spotkanie będzie dotyczyło tempa mówienia. Zmierzymy się z problemem, który dotyka wielu osób. Więc jeżeli to Ty jesteś tym człowiekiem, który nieustannie słyszy: Mów wolniej…, to właśnie to spotkanie jest dla Ciebie.

MÓW WOLNIEJ
18.05.2020 r. godz. 18:00

Uwaga! Kamera! Taki sygnał pojawia się mózgu, gdy stajemy przed kamerą. Potwór straszny, bezwzględny, obnażający wszystkie nasze wady? Czy przyjaciel, który wspiera nas w swoich działaniach, pomaga w pracy?
Opowiem jak oswoić kamerę, jak się przygotować, jak oswoić potwora.

UWAGA! KAMERA!
20.05.2020 r. godz. 18:00

Wiele osób nie lubi swojego głosu…

Ponad połowa osób, które pracują głosem (nauczyciele, trenerzy, konsultanci, prawnicy…), po kilku latach pracy odczuwa dolegliwości takie jak chrypa, suchość w gardle, zaniki głosu, a po kilkunastu latach ma zwyrodnienia krtani…

Większość ludzi nie wie, że może ćwiczyć swój głos, że może wpłynąć na jego stan, barwę, tempo mowy, głośność…

Obecnie pracujemy rozmawiając głównie przez telefony, komunikatory, nagrywając video, robiąc webinary. Taka praca jest obciążona dużo większym stresem, co sprawia, że krtań odmawia posłuszeństwa.

Tylko nieliczni wiedzą, w jaki sposób poradzić sobie ze swoim głosem pracując z mikrofonem i kamerą, jak sprawić, żeby po całym dniu nie odczuwać bólu, nie chrypieć, czuć, że mogę swobodnie wykonywać swoją pracę.

Nazywam się Katarzyna Kazańska.

Pomagam odnaleźć swobodę w mówieniu, pokazuję jak zdrowo pracować głosem, jak zapanować nad stresem, który niszczy głos.

Chcę w trakcie cyklu webinarów pokazać rozwiązanie Twoich problemów z głosem.