Weekendowy Warsztat Emisji Głosu

 18-19.02.2023

w Lublinie

Tracisz głos po całym dniu pracy?

Męczy Cię długie mówienie, szybko łapiesz chrypę, nie lubisz swojego głosu?

ból gardła

Nie lubię swojego głosu! On tak dziwnie brzmi. Jest obcy, sztuczny. Strasznie piszczy, skacze. Brzmi matowo, bezdźwięcznie. Mam dziwną intonację. Mówię za cicho. Znowu usłyszałem/łam, że mam mówić wolniej…

Znasz te problemy? Też tak czasami czujesz?

Większość osób, które spotykam nie lubi swojego głosu. Bywa to dla nich wielkim obciążeniem, zwłaszcza jeżeli na co dzień muszą dużo mówić. Na początku wątpią, że mogą choć trochę zaakceptować swój głos.

Gdy po szkoleniu słyszę od uczestników, że czują się lepiej ze swoim głosem, że brzmią ciekawiej, zaczynają lubić swój głos, sprawia mi to największą radość. Gdy polubisz swój głos, wtedy praca nim da Ci więcej pewności siebie, swobody i satysfakcji.

Weekendowy warsztat emisji głosu w Lublinie

18-19.02.2023

Zajęcia skierowane są do wszystkich, którzy chcą zadbać o swój głos.

 • Dla tych, którzy w swojej pracy cały czas mówią, np. dla nauczycieli, dziennikarzy, prawników, coachów, trenerów, psychologów…
 • Dla tych, którzy pasjonują się wystąpieniami publicznymi, teatrem, śpiewem.
 • Dla tych, którzy chcą pokochać swój głos.
 • Dla tych, którzy czują, że ich głos nie jest taki jak powinien.
 • Dla tych, którzy lubią uczyć się czegoś nowego.

 

Poznaj i pokochaj swój głos. Poczuj gdzie on się rodzi, dowiedz się jak nad nim panować. Uwolnij ciało od stresu, żeby zabrzmieć pięknie, zdecydowanie i charyzmatycznie. Daj się wypełnić głębokim oddechem i ponieść Twojemu prawdziwemu głosowi.

? Inwestycja: 600zł 

? grupa 2: 18-19.02.2023

? sobota 14:00, niedziela 10:00

? Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji

Lublin, ul. Szewska 4

Kup bilet w promocyjnej cenie 450zł jeszcze przez:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Wybierz swój termin:

Grupa 2: 18-19.02.2023

Na stanie

Czego nauczysz się na warsztatach?

 • Dowiesz się, jak przygotowac całe ciało  do pracy głosem
 • Poznasz metody relaksacji, które pomogą Ci lepiej mówić
 • Uruchomisz mięśnie artykulacyjne, dzieku którym bedziesz mówić wyraźniej
 • Wzmocnisz i pogłębisz oddech
 • Poczujesz skąd bierze się siła głosu
 • Dowiesz się, jak panowac nad barwą głosu
 • Przećwiczysz wystąpienia publiczne

 

Wybierz swój termin:

Grupa 2: 18-19.02.2023

Na stanie

Nazywam się Katarzyna Kazańska.

Pomagam odnaleźć swobodę w mówieniu, pokazuję jak zdrowo pracować głosem, jak pokochać swój głos. Chcę w trakcie cyklu webinarów pomóc Ci odnaleźć satysfakcję i radość płynącą z pracy głosem.

Kasia potrafiła wydobyć z naszych głosów prawdziwe ich brzmienie – bez niepotrzebnych napięć i blokad. Trening mięśni twarzy, oddychanie całym ciałem, mocna postawa to tylko wierzchołek tego, o czym uczyliśmy się podczas warsztatów. A wszystko to w luźnej i przyjaznej atmosferze.

Warsztaty z Kasią polecamy każdemu, kto na co dzień pracuje z głosem i chciałby aby mówiło mu się łatwiej i przyjemniej.

Agnieszka, Beata, Karolina, Wojtek

Zespół Centrum e-Learningu AGH

Świetne doświadczenie i bardzo przydatna wiedza. Możliwości uspokojenia i wyciszenia oddechem okazały się dla mnie bezcenne. A praca z rezonatorami poza właściwościami wyciszającymi okazała się mega przyjemna. Można nauczyć się kontaktu z własnym ciałem i odblokować
wiele emocji) Zwłaszcza dla wszystkich zabieganych i zestresowanych.
Szczerze polecam!

Magdalena Wasiluk

Kurs uświadomił mi, że głos wydajemy nie gardłem, ale niemal całym naszym ciałem. Zaskakujące było również to, że praca nad głosem zaczyna się w milczeniu. W trakcie kursu poznaliśmy mnóstwo cennych ćwiczeń, z których wiele regularnie stosuję. Dzięki ogromnej wiedzy prowadzącej oraz świetnemu podejściu do uczestników, kurs stanowił dla mnie ogromną inspirację i impuls do dalszego działania.

Jacek Dębowczyk

Wybierz swój termin:

Grupa 2: 18-19.02.2023

Na stanie

Jestem trenerką emisji głosu, psycholożką, chórzystką. Specjalizuję się w emisji głosu, sprawiam, że uczestnicy moich szkoleń zyskują swobodę w mówieniu, stają się pewniejszymi siebie mówcami, potrafią zadbać o zdrowie narządów mowy.

Łączę doświadczenie ponad 20 lat śpiewu klasycznego z wiedzą psychologiczną i znajomością technik emisyjnych. Zwracam szczególną uwagę na połączenie psychiki z głosem.

Moja wiedza wyszła z pasji jaką jest śpiew.  Połączenie pasji z wiedzą psychologiczną oraz specjalistycznymi szkoleniami i studiami w zakresie emisji głosu zaowocowało stworzeniem marki Daj sobie głos! pod którą prowadzę szkolenia stacjonarne i indywidualne konsultacje. Z mojej wiedzy skorzystają nauczyciele, trenerzy, prawnicy, wokaliści, dziennikarze radiowi i wiele innych osób.

Czymogę otrzymać fakturę VAT?

Tak.  Przy zakupie samodzielnie wygenerujesz fakturę.

 

Potrzebuję zaświadczenia o ukończeniu warsztatu. Czy mogę je otrzymać?

Po zakończeniu zajęć otrzymasz dyplom.

Jak przygotować się na zajęcia?

Ubierz się wygodnie, najlepiej w strój sportowy. Weź ze sobą wygodne buty lub grrupe skarpety. Przyda Ci się też mata do ćwiczeń lub koc.