Szkolenia zamknięte

Emisja głosu dla firm i instytucji


W obecnym świecie praca każdego z nas polega w mniejszym lub większym stopniu na pracy głosem. Prowadzimy rozmowy, występujemy publicznie, realizujemy różnego rodzaju nagrania czy też prowadzimy szkolenia. Właśnie z tego powodu organizowane przeze mnie warsztaty są tak istotne dla osób pracujących w bardzo wielu branżach. Ze swojej strony oferuję szkolenia z emisji głosu dla firm oraz instytucji. Są one prowadzone w niezwykle miłej atmosferze, dzięki czemu każdy z uczestników czuje się na nich bardzo komfortowo.

Szkolenia dla osób pracujących głosem są organizowane w taki sposób, aby sprostały oczekiwaniom każdego z uczestników. Poruszana tematyka jest bardzo zróżnicowana, co sprawia, że każda z osób wyniesie z zajęć cenne wskazówki i umiejętności. Lekcje mogą być przeprowadzane nie tylko w siedzibie firmy, ale również poza nią. Również czas zajęć może być dostosowany w taki sposób, by mogła w nich wziąć udział jak największa grupa pracowników. Zapraszam do zapoznania się z całością oferty.

Warsztaty dla przyjaciół, grup nieformalnych


Prowadzone przez mnie warsztaty z emisji głosu niosą za sobą wiele aspektów. Podstawą jest oczywiście przekazywanie bardzo obszernej i fachowej wiedzy na temat pracy głosem oraz mowie emisyjnej. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby z przeprowadzanych zajęć stworzyć niezwykle ciekawe doświadczenie oraz miejsce na integrację z przyjaciółmi i znajomymi. Szkolenia z emisji głosu dla grup nieformalnych to doskonała okazja do zdobycia nowych umiejętności przy jednoczesnym spędzaniu razem czasu.

Zarówno czas i miejsce warsztatów mogą zostać dobrane w taki sposób, aby sprostał oczekiwaniom całej grupy. Po zakończonych warsztatach każdy z uczestników zyskuje nowe umiejętności mówienia emisyjnego, co jest niezwykle istotne zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Na zajęciach każdy z uczestników nabywa zarówno wiedzę teoretyczną, jak i bardzo ważne umiejętności praktyczne. Wszystko to sprawia, że organizowane warsztaty to niezwykle pożyteczne spędzenie czasu w przyjacielskiej atmosferze.