Szkolenia otwarte

Kurs emisji głosu – popracuj nad aparatem mowy

Niezależnie od tego, czy będziesz częścią spotkań regularnych czy warsztatów weekendowych, mam pewność, iż po zakończeniu kursu zwiększysz pewność siebie i osiągniesz wyższy poziom kontroli nad tonem, barwą oraz intensywnością swojej mowy. Właśnie dlatego nauka emisji głosu jest tak ważnym szkoleniem, które daje Ci narzędzia pomagające we wszystkich aspektach życia.

Odpowiednia higiena głosu pozwala na zwiększenie poczucia samospełnienia, jak i również jest pozytywnie postrzegana przez inne osoby, szczególnie te, które przebywają z Tobą w środowisku pracowniczym.

Dostępna oferta podzielona jest na dwie kategorie, bym miała okazję świadczyć swoje usługi jak największej liczbie osób. Należy jednak pamiętać, iż zarówno regularne, jak i weekendowe kursy prowadzą do poprawy emisji dźwięku, a osiągnięte efekty zależą również od Twojej determinacji i zaangażowania. Postaram się, byś osiągnął wymierzone przez siebie cele, dzięki którym osiągniesz wszystko to, o czym marzysz.

 

 

Regularne otwarte szkolenie grupowe


Zapraszam na szkolenia emisji głosu w Lublinie. Są one otwarte dla wszystkich chętnych, którzy chcą pracować nad swoim głosem. Polecam je zwłaszcza tym, dla których głos jest podstawowym narzędziem pracy, którzy czują że chcą mniej się męczyć w trakcie mówienia, nie lubią swojego głosu, są zestresowani i przemęczeni.

Spotykamy się raz w tygodniu na dwie godziny. Cykl szkoleniowy obejmuje 8 spotkań.

Otwarte warsztaty weekendowe


Warsztaty odbywają się w Lublinie. Dwa dni dla głosu – 10 godzin intensywnej pracy.

Otwarte dla wszystkich zainteresowanych tematem emisji głosu, chcących doskonalić swój warsztat, szukających relaksu i aktywnego odpoczynku.

Najbliższe szkolenia:

14-15.01.2023

18-19.02.2023

 

.