POKOCHAJ SWÓJ GŁOS

MasterClass

Jestem zmęczony/a. Nie potrafię się zrelaksować. Moje ciało mnie nie słucha, mięśnie są spięte i sztywne. Bolą mnie plecy ze stresu. Mam płytki oddech, przez co trudno mi mówić. Zżera mnie stres, który blokuje mój głos. Mówię cicho, niepewnie. Mój głos nie oddaje tego co chcę powiedzieć, brakuje mi charyzmy

Znasz te problemy? Też tak czasami czujesz?

Większość osób których spotykam stresuje się, gdy musi mówić publicznie. Skarżą się na spłycony oddech,  zaciśnięte gardło, pojawiająca się czarna dziurę w głowie, gdy muszą coś powiedzieć.

To właśnie dla Was są szkolenia MasterClass

Dwa intensywne szkolenia MasterClass!

 

 27 i 29 kwietnia

Nazywam się Katarzyna Kazańska.

Pomagam odnaleźć swobodę w mówieniu, pokazuję jak zdrowo pracować głosem, jak pokochać swój głos. Chcę w trakcie cyklu webinarów pomóc Ci odnaleźć satysfakcję i radość płynącą z pracy głosem.

Relaksacja

Na tym szkoleniu nauczysz się relaksować. Relaksować w pełni, świadomie i głęboko. Poznasz techniki relaksacyjne, przećwiczysz je, przedyskutujemy ich skuteczność i zastosowanie. Dowiesz się jak relaksacja wpływa na Twoje ciało, a co za tym idzie również na głos.

Na tym szkoleniu na pewno poczujesz spokój, odprężenie i rozluźnienie.

Siła głosu

Nauczę Cię jak mówić głośno i bez wysiłku. Poznasz metody pracy z ciałem, które sprawią, ze będziesz mówić tak głośno jak chcesz. Twój głos nabierze pewności i charyzmy. A jednocześnie będzie to w zgodzie z potrzebami i możliwościami Twojego ciała.

Kilka ważnych informacji.

  • Szkolenia będą się odbywały online, w trybie telekonferencji. Dlatego ważne jest, żebyś zaopatrzył/a się w kamerę, mikrofon i ewentualnie słuchawki.
  • W szkoleniu może brać udział maksymalnie 10 osób, więc warto podjąć decyzję wcześniej i zakupić bilet wstępu w cenie 200zł.
  • Szkolenia są przewidziane na godzinę 18:00, potrwają 2 godziny. Jeżeli będzie taka potrzeba, zostaną dodatkowo zorganizowane zajęcia o godzinie 11:00 .
  • Szkolenia nie będą nagrywane – możesz czuć się na nich komfortowo, otwarcie rozmawiać, pokazywać swoją twarz do kamery.
  • Jeżeli kupiłeś/aś pakiet szkoleniowy Pokochaj swój głos” skorzystaj z przysługującej Ci zniżki lub darmowego biletu. Uwaga! Jeżeli masz zagwarantowany darmowy dostęp do szkolenia  zakup bilet ze zniżką 100%! Jest to niezbędne do potwierdzenia uczestnictwa.

Jestem trenerką emisji głosu, psycholożką, chórzystką. Specjalizuję się w emisji głosu, sprawiam, że uczestnicy moich szkoleń zyskują swobodę w mówieniu, stają się pewniejszymi siebie mówcami, potrafią zadbać o zdrowie narządów mowy.

Łączę doświadczenie ponad 20 lat śpiewu klasycznego z wiedzą psychologiczną i znajomością technik emisyjnych. Zwracam szczególną uwagę na połączenie psychiki z głosem.

Moja wiedza wyszła z pasji jaką jest śpiew.  Połączenie pasji z wiedzą psychologiczną oraz specjalistycznymi szkoleniami i studiami w zakresie emisji głosu zaowocowało stworzeniem marki Daj sobie głos! pod którą prowadzę szkolenia stacjonarne i indywidualne konsultacje. Z mojej wiedzy skorzystają nauczyciele, trenerzy, prawnicy, wokaliści, dziennikarze radiowi i wiele innych osób.

Kasia potrafiła wydobyć z naszych głosów prawdziwe ich brzmienie – bez niepotrzebnych napięć i blokad. Trening mięśni twarzy, oddychanie całym ciałem, mocna postawa to tylko wierzchołek tego, o czym uczyliśmy się podczas warsztatów. A wszystko to w luźnej i przyjaznej atmosferze.

Warsztaty z Kasią polecamy każdemu, kto na co dzień pracuje z głosem i chciałby aby mówiło mu się łatwiej i przyjemniej.

Agnieszka, Beata, Karolina, Wojtek

Zespół Centrum e-Learningu AGH

Świetne doświadczenie i bardzo przydatna wiedza. Możliwości uspokojenia i
wyciszenia oddechem okazały się dla mnie bezcenne. A praca z rezonatorami poza właściwościami wyciszającymi okazała się mega
przyjemna. Można nauczyć się kontaktu z własnym ciałem i odblokować
wiele emocji) Zwłaszcza dla wszystkich zabieganych i zestresowanych.
Szczerze polecam!

Magdalena Wasiluk

Kurs uświadomił mi, że głos wydajemy nie gardłem, ale niemal całym naszym ciałem. Zaskakujące było również to, że praca nad głosem zaczyna się w milczeniu. W trakcie kursu poznaliśmy mnóstwo cennych ćwiczeń, z których wiele regularnie stosuję. Dzięki ogromnej wiedzy prowadzącej oraz świetnemu podejściu do uczestników, kurs stanowił dla mnie ogromną inspirację i impuls do dalszego działania.

Jacek Dębowczyk

Czymogę otrzymać fakturę VAT?

Tak.  Przy zakupie samodzielnie wygenerujesz fakturę.

 

Potrzebuję zaświadczenia o ukończeniu kursu. Czy mogę je otrzymać?

Jest to możliwe. Skontaktuj się ze mną mailem na adres: sklep@dajsobieglos.pl

Czy mogę otrzymać nagranie szkolenia?

Ze względu na formę telekonferencji szkolenia nie będą nagrywane. Mogłoby to wywoływac dyskomfort u uczestników szkolenia.