Konsultacje indywidualne

Jeżeli potrzebujesz przygotować się do wystąpienia, chcesz popracować nad konkretnymi aspektami swojego głosu, lub skonsultować problemy z nim związane, zapraszam na indywidualne konsultacje.

Na początku dokonam diagnozy Twojego potencjału, ustalimy wspólny cel i pokonamy razem trudności których doświadczasz.

Profesjonalne ćwiczenia głosu.

Jako trener głosu wiem, jak w najlepszy i najsprawniejszy sposób pomóc Ci osiągnąć wyznaczone postanowienia. Konsultacje prowadzę zarówno stacjonarnie jak i online, a terminy ustalić możemy zgodnie z Twoim harmonogramem. Na spotkaniach dowiesz się, jak ćwiczyć głos oraz w jaki sposób dążyć do pełnego wykorzystania swojego potencjału. Opowiem Ci również w jaki sposób odpowiednio kontrolować oddech, jakie typy oddychania istnieją oraz jakie narządy są za nie odpowiedzialne.

Droga do sukcesu poprzez klarowną emisję dźwięku

Niezależnie od tego, czy Twoją aspiracją jest zostanie aktorem dubbingowym, prawnikiem, dziennikarzem czy przejawiającym charyzmę mówcą publicznym – jestem pewna, iż moje doświadczenie pomoże Ci zrobić krok do przodu na swojej ścieżce do spełnienia marzeń. Niezwykle istotne jest jednak, by dopasować ćwiczenia do danego typu kariery, bo choć większość aktywności jest uniwersalna, istnieją te pomagające w profesjonalnym rozwoju umiejętności wokalnych czy mówniczych. Na szczęście, wszystkie tajemnice zostaną Ci zdradzone podczas prywatnej sesji, więc nie czekaj i już dziś zamów indywidualne spotkanie.