Ciało – Emocje – Głos

fot. Tomasz Ziober

Zapraszamy wszystkie Panie na lipcowe warsztaty emisji głosu

CIAŁO – EMOCJE – GŁOS

  • 5 dni pracy nad głosem
  • ponad 20 godzin wspólnej pracy
  • konsultacje indywidualne
  • odpoczynek, natura, spokój

Startujemy 22.07.2019 o godzinie 15:00, żegnamy się 27.07.

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

CIAŁO – EMOCJE – GŁOS


Dzięki integracji tych 3 elementów poczujesz moc wyrażania siebie:

Dla naszych ciał zadbamy o:
rozluźnienie, elastyczność, ergonomię, prawidłową postawę, uziemienie. Wykorzystamy automasaż, rozgrzewkę artykulacyjną, proste ćwiczenia na macie.

Pomogą nam elementy Techniki Aleksandra, relaksacji, strechingu, jogi. Uwolnienie emocji oswobadza ciało. Dźwięczny głos i głęboki oddech rewitalizują ciało.

Dla emocji zadbamy o:
akceptację, zrozumienie, uwolnienie, wyrażenie. Pozbędziemy się stresu, napięć dnia codziennego. Spędzimy czas bez pośpiechu, spokojnie, korzystając z tego, co daje nam przyroda. Napełnimy się radością płynącą z kobiecego kręgu.

A w tym pomogą nam ciała i głosy :-).

Dla naszych głosów zadbamy o:
prawidłową fonację płynącą ze zrelaksowanego i sprężystego ciała, naturalną i indywidualną barwę, słyszalność i wyrazistość bez względu na sytuację. Porozmawiamy o najlepszych warunkach dla dźwięcznego brzmienia, czyli o higienie głosu. Dla głosu zadbamy także o ciała, bo to one są naszym zestawem nagłośnieniowym. Dla głosu zadbamy o emocje, by nie zaciskały nam gardła, nie skracały oddechu i nie „ścieniały”  głosu, a żeby tchnęły w niego przyjemną barwę budzącą zaufanie i sympatię. 

WARSZTATY POPROWADZĄ:

Julia Laskowska

Jestem pianistką i trenerką emisji głosu. Fortepian ukończyłam w katowickiej AM im. K. Szymanowskiego. Tytuł doktora sztuk muzycznych obroniłam w AM im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, gdzie pracuję na Wydziale Wokalno-Aktorskim od 2005 r.
Jestem absolwentką Podyplomowego Studium Pieśni UMFC w Warszawie oraz Udo Reinemann Internationale Lied Masterclasses przy Królewskim Konserwatorium w Brukseli, gdzie szkoliłam swe umiejętności w zakresie pieśni artystycznej. Ukończyłam kierunek Kształcenie głosu i mowy z przygotowaniem do zajęć z emisji głosu na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Głos kształcę podczas kursów i konsultacji indywidualnych.
W pracy pedagogicznej kieruję się wrażliwym uchem, wiedzą i intuicją, dbając o przyjazną atmosferę i wzajemne zaufanie.

Katarzyna Kazańska

Jestem trenerem emisji głosu, psychologiem, coachem. Moja nauka emisji głosu zaczęła się, gdy miałam 16 lat, wtedy rozpoczęłam naukę śpiewu. Od tego czasu cały czas śpiewam w chórach, pracuję nad rozwojem swojego głosu. Ukończyłam studia Kształcenie głosu i mowy z przygotowaniem do zajęć z emisji głosu na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS oraz różnorodne kursy i warsztaty dotyczące emisji i śpiewu. Umiejętności związane z emisją głosu wykorzystuję w praktyce psychologicznej, coachingowej. Pracując z klientami nad ich pewnością siebie, autoprezentacją, czy przygotowując ich do wystąpień publicznych lub rozmów kwalifikacyjnych, wprowadzam techniki oddechowe, podstawowe elementy impostacji głosu.


MIEJSCE WARSZTATÓW

Na warsztaty CIAŁO-EMOCJE-GŁOS zapraszamy do Gorajca na Roztoczu. Do maleńkiej wsi, zagubionej wśród lasów i pól, z dala od głównych dróg i zgiełku. Malownicza przestrzeń pomoże nam w otwarciu swoich ciał i głosów, uwolnieniu emocji.

Gościć nas będzie Chutor Gorajec, miejsce, gdzie łączą się kultury i ludzie, miesza się tradycja z nowoczesnością, a muzyka i sztuka są codzienną częścią życia.
Naszą salą ćwiczeń będą łąki, a gdy pogoda nas zwiedzie, przeniesiemy się do stylowej stodoły.

fot. Malwina Nogaj

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

  • Termin warsztatów: 22.07 – 27.07.2019. Przyjazd i zakwaterowanie od godz. 14:00.
  • Miejsce: Chutor Gorajec, Gorajec 14, gmina Cieszanów
  • Wskazówki dojazdu: http://chutor.gorajec.info/jak-dojechac/
  • Inwestycja: 1300 zł
  • W cenie: noclegi w pokojach 3 osobowych z łazienkami, pełne wyżywienie (3 posiłki), warsztaty emisji głosu.
  • Możliwość skorzystania z dodatkowo płatnych indywidualnych konsultacji w zakresie śpiewu bądź wystąpień publicznych.

Kontakt: cialo.emocje.glos@gmail.com

tel: 509 252 548

Dziękujemy Tomaszowi Zioberowi za profesjonalną sesję zdjęciową.

https://www.facebook.com/TomaszZioberPhotography/